Aktualności

< Poprzednia  Następna >

Rozbiegany Kleszczów czyli piątka i dziesiątka we wrześniu!

Dodano: 19.06.2019

W tym roku zapowiada się mocno rozbiegany wrzesień na terenie gminy Kleszczów! Wszystko za sprawą dwóch biegów Kleszczowskiej Dziesiątki, która odbędzie się 1 września oraz jednej z najszybszych piątek w Polsce - „Kleszczów na 5”, która odbędzie się tradycyjnie 15 września. Podczas obydwóch imprez nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży.

 

3. Ogólnopolska Kleszczowska Dziesiątka - start zapisów!

Dodano: 16.05.2019

3. Ogólnopolska Kleszczowska Dziesiątka odbędzie się 1 września 2019 roku. Zapisy do imprezy startują 16 maja o godzinie 12:00. Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie na stronie www.kleszczowna5.pl oraz www.zapisy.inessport.pl

Przypominamy, że do dokonania zgłoszenia na zawody należy posiadać konto w serwisie zapisy.inessport.pl.

Dyszka i Piątka w tym roku we wrześniu!

Dodano: 27.04.2019

W tym roku biegacze w Kleszczowie będą dwukrotnie rywalizować we wrześniu! Kleszczowska Dziesiątka odbędzie się 1 września, a najszybsza piątka w Polsce czyli Kleszczów na Pięć 15 września!. Szczegółowe informacje, zapisy już niebawem!

6. Kleszczów na Piątkę z rekordami życiowymi!

Dodano: 19.09.2018

W minioną niedzielę po raz szósty zawodnicy rywalizowali w Kleszczowie na dystansie 5 km. Zawody ukończyła rekordowa liczba 334 uczestników. Start biegu głównego poprzedziły zmagania najmłodszych biegaczy, którzy rywalizowali na gminnym stadionie. W pięciu grupach wiekowych wystartowało 110 dzieci. 
 
Punktualnie o 12:00 wystartował bieg główny, który po raz drugi z rzędu wygrał Robert Głowala z Garwolina, uzyskując na mecie czas 14:58. Drugie miejsce zajął Tomasz Osmulski, który ustanowił nowy rekord życiowy.
 

6. Kleszczów na 5 – pobiegną po nowe rekordy!

Dodano: 13.09.2018

Po raz szósty w najbliższą niedzielę odbędzie się bieg Kleszczów na Piątkę. Do zawodów zgłosiło się ponad 380 zawodników na dystansie 5 km oraz 150 dzieci! Impreza z roku na rok cieszy się dużą popularnością, a szybka trasa sprzyja poprawie rekordów życiowych.

- Cieszymy się, że tak duża liczba biegaczy wybiera właśnie naszą imprezę i planuje powalczyć w Kleszczowie o nowe „życiówki” - mówi Jan Gurazda Prezes LZS Omega Kleszczów dodając – po raz kolejny bardzo pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja zapisów do biegów dla dzieci, gdzie wyczerpany został limit.

Informator dla startujących!

Dodano: 12.09.2018

Czołem biegacze!
 
 
6. Kleszczów na 5 odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Na terenie gminy Kleszczów pojawi się blisko 500 zawodników z całej Polski! Dziękujemy za zgłoszenie do naszej imprezy. Poniżej przesyłamy kilka ważnych informacji, które pomogą Wam zaplanować przygotowania do startu w  Kleszczowie Do zobaczenie w sobotę na starcie!
 
 

Kleszczów na 5 już za miesiąc!

Dodano: 16.08.2018

Kleszczów na 5 czyli najszybsza piątka w Polsce odbędzie się 16 września! Do zawodów zgłosiło się już blisko 300 zawodników oraz ponad 100 dzieci! Od sześciu lat bieg w Kleszczowie uchodzi za jeden z najszybszych w Polsce na dystansie 5 km. Przypominamy, że formularz zgłoszeniowy do biegu dostępny jest na stronie www.kleszczowna5.pl
 

Trwają zapisy na najszybszą piątkę w Polsce!

Dodano: 04.07.2018

Trwają zapisy do najszybszej piątki w Polsce, która po raz szósty odbędzie się w Kleszczowie 16 września br. W tegorocznej edycji obowiązuje limit 350 zawodników, którzy po zmaganiach na dystanse 5 km będą mogli skorzystać z miejscowego Parku Zdrowia i Rozrywki. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.kleszczowna5.pl
 

Kleszczów na 5 - zapisy do biegu głównego

Dodano: 12.06.2018

W tym roku Kleszczów na 5 odbędzie się 16 września! Limit uczestnków w tegorocznej odsłonie najszybszej piątki w Polsce został ustalony na 350 zawodników!

Formularz zgłoszeniowy

Lista startowa

Rekord frekwencji podczas 2. Kleszczowskiej Dziesiątki

Dodano: 29.05.2018

Druga edycja Kleszczowskiej Dziesiątki przeszła do historii. W biegu głównym udział wzięło 210 uczestniczek i uczestników (nowy rekord frekwencji), a najlepsi okazali się biegacze z Ukrainy. Wygrał, ze znakomitym czasem 31 minut i 56 sekund Ruslan Pechnikov, który na mecie o 4 sekundy wyprzedził Dmytro Didovodiuka. Trzecie miejsce zajął Pavel Veretskyi. Na czwartej pozycji finiszował pierwszy z Polaków Tomasz Osmulski (Łódź), który osiągnął czas 33 minut i 57 sekund. Nieco ponad dwie minuty później przybiegła na metę pierwsza z kobiet - Ukrainka Valentyna Kiliarska, która o 24 sekundy wyprzedziła swoja rodaczkę Olesja Didovodiuk, a na trzecim miejscu uplasowała się Mistrzyni Polski w Maratonie – Karolina Pilarska uzyskując czas 36:43. 
 
 
 
 
 
 

< Poprzednia  Następna >

Partnerzy główni:

Media:

Organizatorzy:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu