Aktualności

Szybka piątka już w niedzielę!

Dodano: 13.09.2019

Po raz siódmy w najbliższą niedzielę odbędzie się bieg Kleszczów na Piątkę. Do zawodów zgłosiło się 350 zawodników na dystansie 5 km oraz 150 dzieci! Listy startowe zamknęły się na długo przed zawodami. Impreza z roku na rok cieszy się dużą popularnością, a szybka trasa sprzyja poprawie rekordów życiowych.
 
- Cieszymy się, że tak duża liczba biegaczy wraca co roku na naszą imprezę i planuje powalczyć w Kleszczowie o nowe „życiówki” - mówi Jan Gurazda Prezes LZS Omega Kleszczów dodając – w tym roku z uwagi na remont stadionu trasa została lekko zmodyfikowana, ale mamy nadzieję, że nadal będzie szybka.
 
O zwycięstwo w tegorocznej edycji biegu powalczą m.in. Tomasz Osmulski, Aleksander Dragan i Krzysztof Pietrzyk. Wśród Pań główną faworytką do zwycięstwa jest złota medalistka Mistrzostw Polski na 5 km – Monika Kaczmarek, która na trasie będzie odpierać ataki Karoliny Gizy, Sabiny Jarząbek i Michaliny Mendeckiej - Zejdler.
 
Wzorem ubiegłych edycji uczestnicy biegu na 5 km otrzymają pamiątkowe koszulki, na mecie medale, a w pakiecie startowym wejście do Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark, gdzie będzie można się zregenerować po szybkim biegu.
 
W związku z organizacją biegu Kleszczów na 5 w dniu 15 września w godzinach 10:00 – 13:00 wyłączona zostanie z ruchu ulica: Sportowa, a od godziny 11:30 ulice: Główna, Miła, Tulipanowa, Południowa.
 
Organizatorem biegu Kleszczów na 5 są LKS Omega Kleszczów oraz Gmina Kleszczów. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.
 
 
 
Program zawodów:
 
9:00 – otwarcie biura zawodów 
 
10:00 – zamknięcie biura zawodów dla dzieci
 
10:30 – start biegów dziecięcych 
 
11:15 – zamknięcie biura zawodów
 
12:00 – start biegu głównego
 
13:00 – dekoracja zwycięzców
 

Partnerzy główni:

Media:

Organizatorzy:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu