Aktualności

Informator dla zawodników!

Dodano: 30.08.2019

3. Kleszczowska Dziesiątka odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Na terenie gminy Kleszczów pojawi się blisko 200 zawodników z całej Polski oraz ponad 100 dzieci! Dziękujemy za zgłoszenie do naszej imprezy. Poniżej przesyłamy kilka ważnych informacji, które pomogą Wam zaplanować przygotowania do startu w Kleszczowie Do zobaczenie w sobotę na starcie!
 
Biuro zawodów – 10 km:
Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie klubu LKS Omega Kleszczów przy ulicy Sportowej 3. Czynne będzie w niedzielę 1 września 2019 r. w godzinach 09:00 – 11:15 . Przed przyjściem do biura zawodów sprawdź swój numer na liście startowej na stronie www.kleszczowna5.pl Uwaga: możliwy jest tylko osobisty odbiór pakietów startowych! Start biegu głównego zaplanowany jest na godzinę 12:00.
Punkty z wodą:
Na trasie zlokalizowane będą punkty z wodą na 3 km, 7 km i na mecie. Dodatkowo na 5 km znajdować się będzie „deszczownica”.
Biegi dla dzieci:
Biuro zawodów dla dzieci będzie czynne w godzinach 9:00 – 10:00. Trasy dla dzieci wyznaczone będą na ul. Sportowej. Start pierwszej kategorii zaplanowany jest na godzinę 10:30. Każde dziecko otrzyma w biurze zawodów numer startowy wraz z chipem do pomiaru czasu, który musi być przyczepiony na klatce piersiowej! Na mecie wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale oraz słodki upominek.
Basen dla wszystkich
Każdy uczestnik biegu na dystansie 10 km otrzyma w pakiecie startowym bilet wstępu do Parku Zdrowia i Rozgrywki „Solpark” w Kleszczowie. Warto zabrać ze sobą strój kąpielowy i zregenerować się na miejscowym basenie po biegu!
Elektroniczny pomiar czasu
Chip do pomiaru czasu znajdować się będzie w numerze startowym, który bezwzględnie musi być przypięty z przodu. Wyniki dostępne będą na stronie www.kleszczowna5.pl.
Parkingi
Parkingi dla zawodników zostaną zlokalizowane przy ulicy Sportowej w okolicach basenu Solpark w Kleszczowie.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na naszym profilu na Facebook’u
Pozdrawiamy
zespól organizacyjny
Kleszczowskiej Dziesiątki
 

Partnerzy główni:

Media:

Organizatorzy:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu